SCULPTOR QUATTRO X

Urządzenie Sculptor QUATTRO X to innowacyjna, najsilniejsza technologia modelująca sylwetkę.  Teraz, jednoczesne spalanie tkanki tłuszczowej oraz budowanie mięśni jest możliwe !

1 zabieg Sculptor QUATTRO X równa się 4 treningom sportowym, podczas których mięśnie osiągają bardzo duże napięcie – włókna mięśniowe ulegają zagęszczeniu a tkanka tłuszczowa jest spalana.

SCULPTOR QUATTRO X– natychmiastowa poprawa jakości włókien mięśniowych

Promieniowanie elektromagnetyczne o wysokiej częstotliwości, wywołuje tysiące intensywnych skurczów mięśni podczas jednej sesji zabiegowej. Innowacyjny sposób, w jaki mięśnie są stymulowane, znacząco wpływa na ich zagęszczenie lub zwiększenie objętości w zależności od wybranego programu treningowego.

Technologia EMS wpływa nie tylko na rozbudowę, ale również na wzmocnienie mięśni osłabionych. Wysoka częstotliwość skurczów, jakim są poddawane włókna mięśniowe powoduje również miejscowe podniesienie temperatury, co pozytywnie wpływa na miejscową redukcję tkanki tłuszczowej. Po każdej sesji treningowej z urządzenie Sculptor QUATTRO X inicjowany jest rozpad komórek tłuszczowych.

W trakcie zabiegu dochodzi również do zwiększenia przepływu krwi w tkankach, co pozytywnie wpływa na odżywienie, dotlenienie, ujędrnienie i poprawę napięcia skóry.

Zabiegi z wykorzystaniem technologii elektrostymulacji mięśni szczególnie polecamy osobom:

  • z luźną, wiotką skórą,
  • z nadmiarem tkanki tłuszczowej – redukcja,
  • z płaskimi pośladkami – uniesienie,
  • chcącym poprawić ogólny wygląd swojej talii, ud i pośladków,
  • z przyczyn zdrowotnych (np. kontuzji) nie mogącym wykonywać tradycyjnych ćwiczeń,
  • po zabiegu liposukcji, chcącym zadbać o mięśniowy stelaż dla skóry,
  • chcącym rozbudować i wzmocnić mięśnie brzucha,
  • chcącym ujędrnić skórę w okolicach brzucha, ud, ramion,
  • chcącym wysmuklić talię po ciąży.

JAK TO DZIAŁA?

ETAP I

Ciało przed wykonaniem serii zabiegów z wykorzystaniem Sculptor Duo One S w technologii EMS cechuje się miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz niski poziom i jakość włókien mięśniowych

ETAP II

Głowica EMS emituje ukierunkowaną silną wiązkę promieniowania elektromagnetycznego, która powoduje serię głębokich i kontrolowanych skurczy mięśni na wybranym obszarze.

ETAP III

Po przeprowadzonej serii zabiegów widoczna jest znaczna poprawa jakości włókien mięśni oraz redukcja tkanki tłuszczowej. Efektem jest szczuplejsza sylwetka oraz bardziej zarysowane kształty mięśni.

PAKIETY