Preparaty NoonAesthetics z technologią DermShield™ w Medycyna Estetyczna Gizińscy

Jako jedyni w Bydgoszczy oferujemy zabiegi z wykorzystaniem innowacyjnych dermokosmetyków firmy Noon Aesthetics®- laureata nagrody „Perły Dermatologii Estetycznej 2020” w kategorii: Nowość Roku! oraz Najlepszy Peeling!

Pochodząca z laboratoriów w Izraelu nowość na polskim rynku, linia kosmetologiczna NOON Aesthetics®, wyróżnia się wyjątkową recepturą aktywnych składników o przełomowo wysokim stężeniu a jednocześnie nie wywołującą typowych skutków ubocznych, takich jak podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie i nieprzyjemne odczucia.

Kosmeceutyki do użytku domowego, podobnie jak linia profesjonalna, również bazują na technologicznej nowości DermShield™, która umożliwiła NOON Aesthetics opracowanie farmaceutycznej linii produktów do pielęgnacji skóry PARACEUTICAL, zawierających składniki aktywne o wysokich stężeniach.

Preparaty zapewniają doskonałe rezultaty w leczeniu starzenia się skóry, przebarwień, uszkodzeń słonecznych, utraty elastyczności, wyprysków, trądziku, łojotoku i innych problemów skórnych.

Rozpocznij dobraną do potrzeb skóry pielęgnację oraz kontynuuj terapię w domu. Produkty NoonAesthetics dostępne są także w sprzedaży – ZAPRASZAMY!

🔸 🅙🅐🅚🅞 🅟🅘🅔🅡🅦🅢🅘 🅦 🅑🅨🅓🅖🅞🅢🅩🅒🅩🅨 🅟🅡🅔🅩🅔🅝🅣🅤🅙🅔🅜🅨:👉 hit tej jesieni 🍂, 👉 Perłę Dermatologii Estetycznej 2⃣0⃣2⃣0⃣ (nowość…

Opublikowany przez Medycyna Estetyczna Gizińscy Bydgoszcz Czwartek, 15 października 2020
PAKIETY