Precz z trądzikiem!!!! Bezpłatne konsultacje kosmetologiczne

Trądzik to problem głównie nastolatków, ale nie tylko! Zmagają się z nim osoby w każdym wieku. Kosmetolożki z Medycyny Estetycznej Gizińscy udzielą bezpłatnych konsultacji podczas Dnia Otwartego w naszej klinice.

W poniedziałek (23.09.2019) zapraszamy do Medycyny Estetycznej Gizińscy na Dzień Otwarty. Tym razem dedykowany jest on osobom zmagającym się z trądzikiem oraz pacjentom borykającym się z bliznami potrądzikowymi. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z naszymi kosmetolożkami.

Większość Polaków przynajmniej raz w życiu borykała się z problemem ropnych wyprysków na skórze. W wielu przypadkach, kiedy wreszcie udaje się ich pozbyć, pojawia się kolejny problem – blizny potrądzikowe i przebarwienia pozapalne.

Bezpłatne konsultacje wymagają uprzedniej rezerwacji – prosimy o wysłanie wiadomości za pomocą wiadomości na fanpage wraz z numerem kontaktowym.


W naszej ofercie znajdą Państwo pakiety pielęgnacyjne na trądzik:

kliknij tutaj aby sprawdzić dostępne pakiety

Pakiety „trądzik” przeznaczone są dla osób zmagających się z problemem zmian ropnych, zaskórników, grudek, krostek, rozszerzonych porów oraz przetłuszczającej się skóry twarzy.

Zabiegi mają działanie oczyszczające, przeciwbakteryjne, przeciwłojotokowe, przeciwzapalne oraz ściągające.

PAKIETY