Nasz zespół

Nasz zespół

dr n. med. Andrzej Świątkiewicz

 


specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej

wykształcenie i aktywność zawodowa: 

 • absolwent wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku
 • członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Specjalizuje się w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej dorosłych. W swojej praktyce najczęściej wykonuje zabiegi plastyki piersi i nosa. Stale podnosi swoje kwalifikacje na międzynarodowych sympozjach i szkoleniach. 

lek. Ewelina Rybak-Szaniawska


dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

wykształcenie i aktywność zawodowa: 

 • absolwentka wydziału lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
 • dyplom lekarza medycyny estetycznej uzyskała na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach
 • członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
 • członek zarządu Polsko-Szwajcarskiego Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej

W swojej pracy stawia na wydobywanie naturalnego piękna. Interesuje się wykorzystywaniem osiągnięć współczesnej medycyny w przeciwdziałaniu fizycznemu starzeniu się. Dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii i odbyciu licznych kursów i szkoleń, potrafi przywrócić skórze utraconą jędrność, zniwelować niedoskonałości naszego ciała i odmłodzić wygląd. 

dr n. med. Jarosław Markowicz

 


specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii dziecięcej

wykształcenie i aktywność zawodowa: 

 • absolwent wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (1990)
 • członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej PTCHPRIE

Dzięki ukończeniu dwóch specjalizacji chirurgii plastycznej i chirurgii dziecięcej przeprowadza operacje plastyczne zarówno u dorosłych jak i u dzieci i młodzieży. 

dr n. med. Sylwester Dratwa

 


specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej

wykształcenie i aktywność zawodowa: 

 • wydział lekarski Akademii Medycznej w Łodzi (1997)
 • uzyskanie tytułu specjalisty chirurgii ogólnej (2005)
 • uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych (2005)
 • uzyskanie tytułu specjalisty z chirurgii plastycznej (2012)

Specjalizuje się w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej dorosłych. W swojej praktyce najczęściej wykonuje zabiegi plastyki piersi i nosa. Stale podnosi swoje kwalifikacje na międzynarodowych sympozjach i szkoleniach. 

lek. Czanita Cieścińska

specjalista dermatologii, lekarz medycyny estetycznej

 


wykształcenie i aktywność zawodowa: 

 • absolwentka wydziału lekarskiego Collegium Medicum im. L. Rydygiera Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy (2005)
 • ukończyła z wyróżnieniem i uzyskała dyplom lekarza medycyny estetycznej na Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (2010)
 • członek prestiżowych organizacji medycznych, między innymi: Polskiego Towarzystwa Dermatologii i Wenerologii, Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL

Do jej zainteresowań medycznych należy wczesne wykrywanie patologicznych zmian skórnych. Jako dermatolog, wie jak ważna jest profilaktyka starzenia się skóry. W medycynie estetycznej wykorzystuje swoją obszerną wiedzę z zakresu laseroterapii w celu odmłodzenia skóry, usunięcia przebarwień i blizn.

lek. Katarzyna Nowacka

 


wykształcenie i aktywność zawodowa: 

 • w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunodermatologii Szpitala Uniwersyteckiego im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy
 •   asystentka Katedrze Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej na Wydziale Farmaceutycznym CM UMK
 • współautorka licznych artykułów, m.in. w Aesthetic Surgery Journal

Odbyła szereg szkoleń, kursów i staży z zakresu dermatologii, wenerologii, a także dermatologii estetycznej zarówno w Polsce jak i na świecie. Była miedzy innymi stypendystką wymiany naukowej na Uniwersytecie Fryderyka Alexandra w Erlangen (Niemcy)  w Klinice Uniwersyteckiej Dermatologii z pododdziałami dermatochirurgii, wenerologii i dermatologii estetycznej.

Do szerokiego spektrum zainteresowań Dr Katarzyny Nowackiej należy: dermatoskopia z oceną zmian skórnych (potoczne nazywane pieprzykami, brodawkami, guzkami, tłuszczakami, znamionami, przebarwieniami)  z kwalifikacją do usunięcia chirurgicznego, dermatologia kliniczna  wraz z wenerologią, leczenie łysienia różnego typu, diagnostyka chorób włosów (ocena trichoskopowa), leczenie chorób skóry w przebiegu schorzeń autoimmunologicznych, chorób o podłoży alergicznym oraz dermatonkologia. 

Michalina Świątkowska


mgr kosmetologii

wykształcenie i aktywność zawodowa: 

Absolwentka kierunku Kosmetologia na Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

W kosmetologii najbardziej interesuje się pielęgnacją skóry i procesami, które w niej zachodzą w momencie pojawienia się dermatoz (trądzik, łojotok, naczynka). 
W swojej pracy podkreśla, że odpowiednia pielęgnacja oraz świadomość potrzeb, które dyktuje skóra są kluczem do zachowania pięknej, zdrowej skóry i opóźnienia procesów starzenia.

lek. Marta Kołakowska-Styła

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Lekarski.  

Interesuje się medycyną anti-aging i aspektami dermatologii. W tym kierunku szkoliła się u najlepszych specjalistów w Polsce, jak również wykładowców Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej z ogólnoświatowym doświadczeniem. W pracy stawia na naturalność, indywidualny dobór zabiegów do wieku oraz oczekiwań pacjenta, wykorzystując przy tym najnowsze i sprawdzone metody. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

PAKIETY